PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568}

Anakonda

Anaconda
5,0 51 906
ocen
5,0 10 1 51906
3,5 12
ocen krytyków
Anakonda
powrót do forum filmu Anakonda

Anakonda to jeden z tych filmów do których zawsze wracam w historii kina powstało wiele podobnych filmów typu Pyton Pyton 2 czy Grzechotnik jednak Anakonda bije je wszystkie na głowę oczywiście powstały kolejne części tego filmu ale to pierwsza i jedyna udana część tej serii resztę radzę odpuścić dlatego nie mogę pojąć dlaczego ten film ma tak słabą ocenę i opinie wiadomo efekty nie są na miarę 2013 roku ale przypominam ze ten film powstał w latach 90 obraz ten ma klimat rewelacyjną obsadę w której prym wiedzie genialny John Voight jest też Ice Cube Jennifer Lopez i Owen Wilson szkoda tylko ze jego rola w tym filmie jest taka mała bo to rewelacyjny aktor i bardzo go lubię zresztą jak i pozostałych członków obsady polecam w końcu to klasyka.

numer6

Zgadzam się. Także chętnie wracam do Anakondy, szczególnie za klimat (bohaterowie znajdujący się w samym centrum dziczy, gdzie na każdym kroku może czaić się niebezpieczeństwo) oraz świetne scenerie (otoczenie piękne, ale równie zabójcze)

ocenił(a) film na 8
numer6

To faktycznie bardzo dobry film. Pamiętam jakie były moje wrażenia po obejrzeniu go jako 10 letni dzieciak. Zawsze kiedy leci w telewizji z przyjemnością do niego wracam ;)))).

numer6

Dla mnie 8/10, oglądałem go kilka razy, klasyka gatunku i właściwie (chyba) jedyny dobry film o niebezpiecznych (często o ile nie zawsze zmutowanych) zwierzakach. Obsada super - John Voight i Jennifer Lopez, a także Jonathan Hyde, Owen Wilson i Ice Cube. Dodatkowo na plus, że przeżyli moi ulubieni bohaterowie tego filmu.

ocenił(a) film na 7
numer6

Klasyka gatunku popieram:) Bardzo dobry film:)

ocenił(a) film na 9
numer6

Całkowicie się zgadzam :) Fajnie, że ktoś ma podobne zdanie na ten temat. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
numer6

Ja wlasnie po seansie na Polsat Film. Klasyk.

użytkownik usunięty
numer6

Miło czytać Twoje słowa - zwłaszcza że wokół pełno obraźliwych i prostackich komentarzy na temat tego filmu. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
numer6

W sumie dziwne, że ten film ma aż tak niską średnią.

ocenił(a) film na 8
numer6

też uwielbiam:)

ocenił(a) film na 7
numer6

Dokładnie. To świetny film, gdzie groza oparta jest na budowaniu napięcia a nie pokazywaniu krwi i flaków. Sceneria jak w "Predatorze" z Arnoldem. No i oczywiście doskonała rola Jona Voighta, najciekawsza postać w filmie. Mała ciekawostka że postać przez niego grana, czyli zawodowy łowca węży, ginie zjedzony przez anakondę,podobnie jak postać Roberta Shawa w "Szczękach" którego pożarł rekin. Jak widać, kto mieczem wojuje itp. ;)

snake_plissken84

tez lubie ten film jest zarąbisty, widziałem juz kilka razy ,sceny z wężem są naprawde dobrze na kręcone takie autentyczne , bez kiczu w stylu s-fiction

ocenił(a) film na 7
konradek007

Pewnie że tak. Nie rozumiem skąd te opinie, pewnie narzekanie na ten film jest po prostu modne i wszyscy go hejtują. Jeden zobaczy u drugiego i już papuguje ;) Pozdro

ocenił(a) film na 7
snake_plissken84

Dzieje się tak dlatego, iż ludzie wrzucają Anakondę do tej samej szufladki co Sharknado, Zabójcze karaluchy, czy Rekiny z plaży, a więc filmy świadomie kręcone jako klasa B. Tymczasem Anakonda - pomijając niezłą obsadę - to całkiem przyzwoity thriller (choć sci-fi), więc nie dziwne, że widzowie lubią do niego powracać.

ocenił(a) film na 8
numer6

Zgadzam się,a ta średnia filmu na FW to jest jawna kpina.Oglądam go właśnie na TVPuls po raz 3 i robi takie samo wrażenie jak kilkanaście lat temu.Super zdjęcia,powoli narastające napięcie,oraz pierwszorzędna obsada aktorska.Ale gimbusy jak nie ma setki litrów wylanej krwi,to uznają że film jest do niczego ......

jazdowicz2666

Ja też właśnie oglądam. Wcześniej za malolata wałkowane na VHS. Film jest naprawdę bardzo dobry. Najlepsze, że oglądam go po raz n-ty i dopiero się zorientowałem, że ten koleś na początku to Danny Trejo ^^

numer6

To jeden z tych filmów które trzeba oceniać przez pryzmat czasu w którym powstał. Popularna uwczas obsada i intrygujący temat sprawiały,że film oglądało się jednym tchem. Dziś się zestarzał ale mimo wszystko jako klasyka zasługuje na uwagę i jest warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
numer6

https://www.filmweb.pl/film/Jad-1981-11436

Jeszcze ten był super. Z węży :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones