PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669147}

Asy bez kasy

Masterminds
5,7 21 245
ocen
5,7 10 1 21245
4,2 5
ocen krytyków
Asy bez kasy
powrót do forum filmu Asy bez kasy

Wrażenia

ocenił(a) film na 7

Film jest niczym innym jak głupiutką komedią w stylu Kac Vegas, tyle że głupszą i mniej śmieszną. Jednak są momenty w których mu dorównuje, lecz niestety większość z nich pokazują już w zwiastunie :(
Jednakże możecie być spokojni, nie pokazali najlepszych, a sceny ze zwiastuna nie zostały pokazane w całości, a są tylko wycinkami. Wiem że to norma, ale chciałem o tym wspomnieć.

Co można powiedzieć o tym filmie? Posiada zapadające w pamięć postacie? O dziwo są takie. Główna postać daje radę? Jeśli zastanawialiście się w jaki sposób Alan Garner z Kac Vegas(Zach Galifianakis) obrabowałby skarbiec, to wiedzcie, że warto się przekonać pod tym względem, a sama postać Davida jest jakby dociągnięciem do wspomnianego wyżej filmu.

Humor jest na poziomie zgadnijcie jakiego filmu. Musicie bo i tak wam nie napiszę :P. Ale skoro już zgadliście, to tak, oczekujcie humoru, przy którym można wyłączyć mózg i cieszyć się tym, co oglądacie, bo jeśli zaczniecie myśleć, to będą wam siedzieć w głowie masa nielogicznych rozwiązań, gdzie w takim typie filmów jest na porządku dziennym, bo logika uruchamia się wtedy, kiedy w filmie jest to potrzebne, jak np. scena z przejechaniem bramy. Lecz tak jak już wspomniałem, wszystkiego na zwiastunie nie pokazali, możecie się nie raz miło zaskoczyć.
Mam jednak nieodparte wrażenie, że humor jest robiony bardzo pod publikę, przez co najlepiej obejrzeć go ze znajomymi, bo samemu może się wydawać za głupi na to, co z kolei będziecie się zastanawiać przez większość filmu czy przypadkiem nie pomyliliście filmu, bo chcieliście obejrzeć jakiś dramat, a jedyny jaki widzicie to właśnie wyżej wspomniany humor.

Tak więc jeśli nie jesteś fanem takich filmów, z pewnością możesz odjąć 2 oczka z mojej oceny. W przeciwnym wypadku możesz cieszyć się filmem, bo jednak fani Kac Vegas poczują się jak u siebie. Osobiście dodam tylko, że celowo nie obejrzałbym filmu drugi raz, ale ze znajomymi czemu nie.

ocenił(a) film na 7
DerSupreme

Mam identyczne odczucia. Szkoda, że w zwiastunie pokazali tak dużo, bo na nim się uśmiałem trochę, a kiedy widziałem film to już te elementy tak nie bawiły przez brak zaskoczenia. Nie mniej, zabawna głupotka :)

ocenił(a) film na 7
DerSupreme

Masz rację, że to film do obejrzenia ze znajomymi, w szerszym gronie, najlepiej przy pełnej sali kinowej, bo śmiech jest zaraźliwy. Jakbym go oglądał samemu, to odbiór byłby na pewno dużo gorszy.

DerSupreme

Dzięki za opinie przejdę się na to jutro bez oglądania wcześniej zwiastuna

ocenił(a) film na 7
zakaszewskistefan

Zapewne tak najlepiej będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones