PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851611}

Błogość

Bliss
5,5 2 471
ocen
5,5 10 1 2471
5,0 3
oceny krytyków
Błogość
powrót do forum filmu Błogość

Po filmie "Początek" naprawdę wierzę że Mike Cahill jest w stanie wnieść coś wartościowego do kina. Mam nadzieję że i ten projekt wypali. Obsada już jest, myślę że nawet nie najgorsza, ale poza tym cisza. Wie ktoś coś więcej o tej produkcji ?

MichalS97

https://www.youtube.com/watch?v=z0eOLZSqVp0&ab_channel=MovieclipsTrailers

użytkownik usunięty
MichalS97

ekino (z napisami)

ocenił(a) film na 8
MichalS97

Od wczoraj dostępny na Prime Video

MichalS97

Wypaliło? ;-)) Ja już widziałam.

ocenił(a) film na 4
LapisLazuliLL

1:40 - kamera ogarnia biurko w pracy głównego bohatera i co ? Miła mieszana rodzinka na zdjęciu w ramce. Biały facet oraz czarna żona i czarne dzieci. Czy naprawdę muszą tak nachalnie i na siłę pchać tę żałosną poprawność polityczną ? PO CO ?
Przypomina tę ostatnią reklamę w telewizornii "pyszne.pl", gdzie do kamery szczerzy się ...czarna rodzinka ! W 38mln kraju białych ludzi, pyszne.pl emituje reklamę z czarnymi postaciami. I po co !?
Zapytałem o to wprost u źródła w "pyszne.pl" to otrzymałem wymijającą odpowiedź:
"Niestety, Pana wiadomość narusza zasady profesjonalnej komunikacji. "
Że co ???

Wracając do filmu słaby i przewidywalny. Już po kilkunastu minutach można odczytać zakończenie.

cacodemon666

Albo po 20 sekundach:-P
Teraz mix jest na topie. Nie narzekaj,tylko się przyzwaczajaj ;-))) Czarni też zamawiają i jedzą w tym 38mln narodzie. Zresztą białych sukcesywnie ubywa a Indian biali wycięli..
No,nie jesteśmy aniołami:-P ..zawsze inny gorszy,glupszy itd.
Mnie też wkurza ta"poprawność" a jednocześnie doceniam tzw.opatrzenie się, zwłaszcza w naszym kraju i pokoleniach +40.

ocenił(a) film na 4
LapisLazuliLL

Przykład USA pokazuje dobitnie, że poprawność polityczna za wszelką cenę nie prowadzi do utopijnego spokoju. Ruch BLM dobitnie pokazuje rasistowską twarz czarnoskórych. Coś co nie przechodzi nawet przez myśl lewackim oszołomom, to że czarny może być rasistą.
Nie jestem rasistą, bo rasizm to nienawiść, a mnie daleko do takiego stanu, a już na pewno nie ze względu a kolor skóry. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że czarny tak samo może być rasistą jak i biały, a nie unikać problemu. w 38mln kraju ile żyje czarnoskórych rodzin, że portal od żarcia pyszne.pl emituje reklamę z czarnoskórymi ? Do kogo ma ona trafić ? To jest po prostu głupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones