PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628472}

Człowiek z bieguna

Infinitely Polar Bear
6,7 4 789
ocen
6,7 10 1 4789
Człowiek z bieguna
powrót do forum filmu Człowiek z bieguna

wzruszający :)

ocenił(a) film na 7

Nie wiem czemu, ale niesamowicie mnie ten film wzruszył, jest taki.. prosty, szczery i bez owijania w bawełnę :) dwie dziewczynki rewelacyjnie zagrały, Ruffalo i Saldana też, zresztą oboje bardzo lubię. Gdyby była taka opcja to dałabym ocenę 7,5/10, bo do 8 czegoś mi zabrakło

idulec

Miałem dokładnie identyczne odczucia. I to juz ktorys film gdzie brakuje mi w ocenianiu polowek. Dalem jednak 8 szczegolnie za ostatnie sceny - ktore dzialaja fajnie na emocje - tak jak lubie wlasnie, tego oczekuje od kina, takich wzruszeń! No i przede wszyskim film jest za krotki!

ocenił(a) film na 7
Hauptheld

Faktycznie niezły film, ale taki jakby bez zakończenia...

ocenił(a) film na 7
idulec

Zgadzam się z twoją oceną. Fabułę odróżnia poczucie autentycznej historii. Główne role obsadzone i zagrane też ponadprzeciętnie.
Fajny film.

idulec

Film jest troszkę infantylny i ogólnikowy....Brakuje paru rzeczy. Nie wiadomo było płakać czy się śmiać. Kto wie ten zrozumie.

ocenił(a) film na 7
idulec

Film mówi ładnie o bardzo poważnej chorobie, z pewnością w realu nie wygląda to tak tak przyjemnie i filmowo.
Ale scena jak główny bohater załatwiał żonie pracę ubawiła mnie do łez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones