PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563800}
5,2 4 997
ocen
5,2 10 1 4997
Duet na żółtych papierach
powrót do forum filmu Duet na żółtych papierach

Gdzie się podziala humorystycznosc filmu? Owszem, mozna bylo wyczuc lekki humor pojawiajacy sie co kilkanascie minut, aczkolwiek to bylo zbyt malo, zeby wlepic pod kategorie komedia. Nie polecam dla osob, ktore licza na spora dawke zartobliwosci w filmie, gdyz takiej nie znajdziecie.

klapeknamelanzu

"A po seansie wszyscy śmiali się i dokazywali..." xD
Nie widziałem, ale obejrzę, by utwierdzić się w przekonaniu że Wilson ostatnio gra w samych klopsach a ten Grek jest bez wyrazu i nieśmieszny.

ocenił(a) film na 4
kubatogwiazda

Koniecznie daj znac, co sadzisz o filmie.

klapeknamelanzu

Obejrzałem - rzeczywiście śmiechu co nie miara. Raczej obyczajowy niż komedia.

ocenił(a) film na 7
klapeknamelanzu

Po raz kolejny debile zaniżają ocenę całkiem dobremu filmowi, tylko dlatego, że ktoś go przypisał do niewłaściwej kategorii. Filmwebowy standard.

ocenił(a) film na 4
yossarian84

Z racji, że ktoś przypisał go do niewłasciwej kategorii, ci "debile" szukając filmu w danej kategorii trafiają na ten tytuł. Więc nie dziw się, że ocena jest zanizana, bo po prostu biorąc pod uwagę kategorie, wychodzi co innego. Żadna filozofia, żeby to zrozumieć, nie trzeba jeszcze od debili wyzywać, trochę ogłady.

ocenił(a) film na 7
klapeknamelanzu

Cóż... Jeśli film zostanie przypisany do kategorii wenezuelskiego science ficiton, a ja dostanę dobry meksykański dramat, to jednak go ocenie jako po prostu dobry film. Widocznie debile maja inaczej.

ocenił(a) film na 4
yossarian84

nawet może być to jakiś ciulaty western, ale jak mam w kategorii komedia, to przynajmniej liczę na ODROBINĘ KOMEDII w filmie, a tam jej nie było, lub był na słabym poziomie, żeby móc to nazwac komedią. jakbym chciala ogladac obyczajowy to bym wlaczyla inny film, a nie to, gdzie kategoria to KOMEDIA- powtarzam K O M E D I A.

ocenił(a) film na 7
klapeknamelanzu

weź się zabij

ocenił(a) film na 4
yossarian84

tylko na tyle cie stac? zapisz sie na jakis kurs bycia smiesznym, skoro zycie ci nie wychodzi

ocenił(a) film na 7
yossarian84

Zgadzam się...zdecydowanie błędna kategoria nie jest powodem do zaniżania oceny filmu.

klapeknamelanzu oceniasz film czy administratora strony?

ocenił(a) film na 4
korminodel

Oceniam film, gdzie w kategorii była podana komedia, a tam jej nie było. Więc mam udawac, ze film mi się podobal?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones