PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722202}
6,7 21 060
ocen
6,7 10 1 21060
No Escape
powrót do forum filmu No Escape

Jesteś Amerykaninem. Przebywasz z rodziną w państwie w którym dochodzi do przewrotu militarnego. Widzisz na własne oczy, że przemoc rebeliantów jest skierowana głównie przeciw amerykanom. Źli azjaci mają helikoptery, czołgi i inne wojskowe gówna. Wiesz o tym. Co robisz? PRÓBUJESZ DOSTAĆ SIĘ DO AMERYKAŃSKIEJ AMBASADY PARĘ PRZECZNIC DALEJ BO NA PEWNO TAM DALEJ STOI I WSZYSTKO BĘDZIE OK. NAPRAWDĘ? &^^&()&*$@!($01 ?!?!?!?!?!?!?!

Sorry, musiałem. Film trzymał w napięciu, akcja od początku do końca pędziła jak szalona - za to duży plus. Ale niedorzeczności fabularne i durne błędy mordowały we mnie wszelkie pozytywne odczucia względem tego filmu. Przecież żona mu wpycha palce w ranę postrzałową w przedostatniej scenie "A ON JOM DALEJ KOCHA" :D :D :D

ocenił(a) film na 7
Grudged

Oj, też na to zwróciłam uwagę. Jednak z drugiej strony jak ktoś jest poddany takiemu stresowi, to pewnie nie myśli racjonalnie.

ocenił(a) film na 7
Grudged

Z tą ambasada tez mnie to rozwaliło ....
Chociaz ja myslalam czy na lotnisku tez taka rzez i czemu noe mogli na lotnisko uciekać :D
(Wiem ze bez dokumentow no ale moze tam jakas wieksza ochrona....)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones