John MooreV

5,0
393 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby John Moore

kierowali się ludzie odpowiedzialni za wybór tego pana na stanowisko reżysera "Szklanej pułapki 5", kiedy wybierali tego pana na stanowisko reżysera "Szklanej pułapki 5"?
Nie chodzi o to, że jest mało znany. Który z jego wcześniejszych filmów sprawił, że ktoś dał mu zielone światło przy tak prestiżowej serii? Do tej pory "Szklana pułapka" mogła jeszcze szczycić się tym, że wszystkie filmy serii, nawet ostatni, trzymały poziom. Teraz już nie.

NickError

Czwórka też była mocno przeciętna. Seria Szklanych pułapek powinna się skończyć na części trzeciej. Ten facet spartolił również remake Omena. Jego jedynym w miarę przyzwoitym filmem jest chyba "Za linią wroga". Ogółem jednak bardzo przeciętny reżyser i zadziwiające że powierzono mu realizację 5 części. Oby się nie brał za 6.

Heatseeker

Na szczęście świat się zaczyna kurczyć dla McClane'a. W czwórce ratował USA, w piątce świat (musiałem sprawdzić w necie, bo nawet tego nie pamiętam), nie za bardzo ma już co ratować. O ile następny terrorysta nie będzie chciał zniszczyć Układu Słonecznego albo scenarzyści nie stworzą nowego uniwersum, które mogłoby zostać uratowane przez McClane'a, to chyba się skończyło. Na razie "Die Hardest" jest projektem widmo, bo miało być w tym roku, ale to niemożliwe.

użytkownik usunięty
NickError

Czwórka też była żałosna. Zwłaszcza ten wymoczek czarny charakter, irytujący chłopak - pomocnik i cały ten cyber terroryzm o kant d..py potłuc pasowało to do Johna jak pięść do nosa.

Nie wiem, jak mogli tak spartolić czarny charakter. Oglądałem "Deadwood" z tym gościem i był jednym z największych telewizyjnych kozaków. W filmie był tylko kolejnym typkiem do odstrzału.

użytkownik usunięty
NickError

Słaby scenariusz, bardzo przeciętny reżyser od Underworld i taki efekt końcowy.

Ale czwórka się broni chociaż technicznie no i fabuła całkiem niezła a i film nawet trochę w napięciu trzymał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones