Owen WilsonI

Owen Cunningham Wilson

7,6
34 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Owen Wilson

Bardzo kiepski aktor ( aktorzyna) ! Omijam filmy z jego udzialem. Po prostu nie moge na niego
patrzec :P

wino1986

Eeee ja bym nie powiedziała, że aktorzyna. Nie jest jakiś wybitny ale 1 bym mu nie przyznała, ponieważ jest wielu gorszych aktorów od niego :)

cryingslave

Jak dla mnie to on jest taki nijaki.... dałam mu 4 bo jednak w kilku dobrych produkcjach grał :)

a88manda

Facet jest rozpoznawalny na kilometr , a ty piszesz że jest nijaki dobre :)

wino1986

Bez przesady, znam gorszych...

wino1986

ja uważam że jest dobry :) na serio nei wiem czemu uważasz żę jest nijaki o.O uwierz są naprawdę naprawdę gorsi od niego... jak dla mnie jest super :) - oczywiście to moja opinia :D

wino1986

bluźnisz i błądzisz dziecko serio Owen jest dla mnie śmiało mogę powiedziec wybitnym aktorem myślę że w jego wieku nie ma wielu lepszych

wino1986

Poza tym twój gust jest dla mnie nie zrozumiały bo dajesz jakiemuś Colinowi Farellowi jakieś 8 a Owenowi 1 nawet jak go ktoś nie lubi to dla niego skala się zaczyna od 5

awesomeone1

Nie wiem czemu ma być denny ten kto tak twierdzi musi być niezłym mrukiem zagrał w paru fajnych komediach(takich na niedziele)pamiętam dosłownie jeden film słaby, albo ktoś go nie lubi bo widzi że ten aktor ma super powodzenie u kobiet(denerwujący podrywacz?)często gra z ładnymi kobietami ale to tym bardziej super:)

wino1986

Gość wybitny nie jest, ale na pewno nie jest też złym aktorem. Ale skoro dajesz Goslingowi 9 to nie mam pytań, nigdy chyba nie zrozumiem fenomenu tego aktora, szczególnie, że jak ma pokazać (ewentualny) talent skoro non stop gra nijakiego, cichociemnego kolesia.

awsm

To jest tylko moja opinia i każdy ma prawo się z nią nie zgodzić! Przyznam jednak, ze niektóre filmy z jego udziałem bardzo lubię, ale na niego jakoś cieżko mi się patrzy :-/ nie wiem czemu tak mam...chyba to ten jego głos mnie tak irytuje...Pozdrawiam :)

wino1986

Szczerze mówiąc wg mnie bardziej irytuje wyraz twarzy (ten nos), niemniej jednak zgadzam się, że każdy ma prawo do opinii. Pozdrawiam również.

awsm

Ooo tak...nos też ma strasznie irytujący hehe..

wino1986

Też go nie lubię, nie wiem czemu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones