Owen WilsonI

Owen Cunningham Wilson

7,6
34 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Owen Wilson

jedyne co go wyróżnia

użytkownik usunięty

to jego nos.Jestem może złośliwy,ale niczego innego w tym aktorze nie ma.Może się on podobać licealistkom,natomiast na starszym widzu wrażenia to on już nie zrobi.Żadnej poważnej roli w dorobku 42-letniego.To o czymś świadczy.Czy może czymś nas zaskoczyć?Wątpię.

Ale w filmach z Jackie Chanem był krótko mówiąc zajebisty.

użytkownik usunięty
robert2207

i na tym koniec.nie ma co się oszukiwać.Nic więcej facet nie pokaże.

użytkownik usunięty

a szkoda

za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

użytkownik usunięty

Szkoda,ale taki jest ten biznes-kariery zaczynają się szybko i równie szybko się kończą.Cieszmy sie tym co nam niektórzy po sobie zostawiają!

użytkownik usunięty

może to trochę głupie, ale boję się, że dobrzy aktorzy umrą i nie będzie miał kto ich zastąpić

użytkownik usunięty

Muszę się nie zgodzić, zatrudniony u Allena - myślę, że to o czymś świadczy. Zobaczymy jak sobie poradził za kilka dni.

Zgadzam się z założycielem tematu. Aktor bardzo przeciętny i nadający się chyba tylko do głupkowatych, młodzieżowych komedii. Ciekawe co się stało z jego nosem? Najlepiej to chyba zagrał w Starskim i Hutchu.

A ja go bardzo lubię. I nawet jego epizody są świetne... widać, nie musi grać w jakiś zajebiście poważnych filmach, żeby zabłysnąć... to jest też coś :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones