Owen WilsonI

Owen Cunningham Wilson

7,6
34 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Owen Wilson

jak dla mnie nawet nie jest przystojny, że o jego grze już nie wspomne. Może to wina filmów, ale jak go widzę w komedii romantycznej to zawsze film okazuje się stratą czasu

adusia17

widzisz ty pewnie wolisz takich aktorów jak oklepany już Bard Pitt lub Tom Cruise, pewnie dlatego że wszędzie ich pełno. należy doceniać mniej znanych aktorów bo oni dużo wnoszą do kina

adusia17

Szanuję Twoje zdanie, ale uważam, że Owen nie jest kiepskim aktorem jeśli chodzi o jego występy filmowe. Owen po prostu jest nietypowy w tym, co robi i nie chce się dać zaszufladkować. Poza tym jego najmocniejszą stroną są komedie i to chyba oczywiste, że wybiera takie role, w których może się pokazać od najlepszej strony. A może Ty dlatego go nie lubisz, bo od komedii wolisz inne rodzaje filmów? Pozdrawiam

kasiaczek

no ale przecież Owen to nie tylko komedie. Grał on przecież w innych ( mniej śmiesznych) filmach. Dla mnie Owen to fajny aktor. Gra naturalnie i ma taki fajny głos....:) Filmy z nim ogólnie są suuuper.

skierka

Pewnie, że nie tylko komedie, w innych produkcjach też zagrał, moim zdaniem, bardzo dobrze. Ja też uwielbiam filmy z jego udziałem, jego samego zresztą też. Pozdrawiam wszystikch miłośników Owena ;)

adusia17

Jeden z lepszych "młodszych" aktorów! On i Vince Vaughn w "Polowaniu na druhny" to najlepszy duet komediowy jaki widziałem. A propos tego, że gra w komediach- świetnie się w nich sprawdza, gra naturalnie. Widziałem go też w jakimś filmie w którym przed kimś uciekał:-)

Pawelek

To pewnie masz na myśli "Za linią wroga" - żołnierz zestrzelony nad terytorium wrogich jednostek i musi uciekać, bo chcą go zabić itd. itd. Też bardzo dobry film. "Polowanie..." owszem, było zabójcze, ja jednak będę obstawać przy tym, że naj naj naj był i jest "Starsky & Hutch", a także dwa filmy z Jackie Chanem - "Kowboj z Szanghaju" i "Rycerze z Szanghaju". Ten duet jest dla mnie nieśmiertelny. ;) pozdrawiam :*

kasiaczek

taaaak "Starsky & Hutch" to naprawdę jedna z najlpszych komedii z jego udziałem. Uśmiałam się jak nigdy. Naprawdę polecam. Właściwie to wszystkie filmy które wymieniła koleżanka powyżej są warte obejżenia, a sam Owen gra w n ich poprostu rewelacyjnie ( mi osobiście bardzo podobał się film " Za linią wroga" no i "Armageddon" w którym również zagrał)

adusia17

Podzielam zdanie- "Starsky i Hutch" to jedna z moich najlepszych komedii, obok "Wyścigu Szczórów"i "Asterixa i Obelixa: Misja Kleopatra"!!!

adusia17

Ostatnio tak, dla hecy, zrobiłyśmy sobie z psiapsiółą maraton filmowy z Owenem - "Starsky..." i "Polowanie..." Teksty w tych filmach są normalnie fenomenalne...

"Starsky & Hutch" - "8 o'clock? I didnt't know this place is opened at 8 o'clock!" Albo zdanie Huggy'ego Beara: "But I know some people that know some people that rob some people". Lol

A najlepsza scena w całym filmie to odwiedzenie Wielkiego Earla w więzieniu i "dwa smoki" ("I like you, guys. Especially you" xD). Genialne, nic dodać nic ująć.

Natomiast w "Polowaniu..." to Vince był tym śmieszniejszym, ale za to Owen tym główniejszym ;) Wypowiedzi Jeremy'ego to istne perełki w tym filmie.

Przepraszam, czy ktoś tutaj zna jakiś film z Owenem, który nie byłby godny obejrzenia?

kasiaczek

ej, jak to, nie ma nowych komentów??!!

kasiaczek

Mierny aktor ze słabą mimiką i strasznie udawany. Porównywać do do Pitta czy Cruisa... no sorry ale ci aktorzy mają swój styl i kunszt aktorski, nie wspominając już o takich aktorach jak Christopher Wolken czy Al Pacino ze starszej daty. Szkoda czasu, miernota jakich mało.

kasiaczek

Mierny aktor ze słabą mimiką i strasznie udawany. Porównywać do do Pitta czy Cruisa... no sorry ale ci aktorzy mają swój styl i kunszt aktorski, nie wspominając już o takich aktorach jak Christopher Wolken czy Al Pacino ze starszej daty. Szkoda czasu, miernota jakich mało.

adusia17

Aha, podstaw sobie Pitta czy Cruise'a pod którąś z ról, którą zagrał Owen... Wyłożyliby się żałośnie... Tamci są dla mnie zaszufladkowani i sztucznie wypromowani, a Owen może nie bije rekordów popularności, ale zapracował sobie na swój status dobrym, porządnym graniem.
Brad Pitt i Tom Cruise obecnie nie robią nic konstruktywnego. Oboje wywołują skandale i na tym opiera się ich cała "popularność". Gwiazdorzy od siedmiu boleści.
Ale skoro ich lubisz, to szanuję to. Takie jest tylko moje zdanie.

adusia17

jest inny nietypowy wyjatkowy! ma ciekawy typ urody i jednym sie to podoba innym nie. mi osobiscie b sie podoba owen i uwielbiam ogladac z nim filmy! przewaznie gra aktora zabawnego i uroczego i dla mnie taki jest prze kochany... "Stursky i Hutch" od tego sie zaczela moja przygoda z nim taka konkretna, postanowilam obejrzec wszystkie filmy z jego udzialem ale ciezko mi je zdobyc. ten usmiech i zmrozone oczka ach i jeszcze jak szceli ktoras mine to poprostu cudo! lubie pitta i cruisa i wiele inych przystojniakow ale stawiam na owena pod kazdym wzgledem urody i aktorstwa! pozdrawiam

adusia17

ja tam go lubię dla mnie jest dobrym aktorem :) =) jest nawet przystojny.Ty chyba się nie znasz na aktorach.!!!!!!!!}=]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones