Owen WilsonI

Owen Cunningham Wilson

7,6
34 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Owen Wilson

Jaki jest wg was jego najlepszy film ? Widzizlam kilka jego filmow, uwielbiam Zoolandera, w Owenie Wilsonie jestem wrecz zakochana, jest zniewalajacy, chce sobie posciagac jakies filmy z nim, ale nie wiem, ktore najbardziej warto?

sylwiax

mi się bardzo podobał film ,,za linią wroga"

punisher2

a mi kowboj z Szanghaju oraz druga część tego :D

sylwiax

dla mnie najlepsze filmy Owena to:
1. Polowanie na druhny
2. Ja, ty i on
3. kowboj z szanghaju
i nie mogę się doczekać, aż zobaczę go w duecie z jenn w "Marley i ja" :)

sylwiax

mi sie podobał:
Ja Szpieg i
Za linią wroga!!

Krzych1

Jest bardzo dobrym aktorem, ale szkoda, że gra głównie w komediach (chociaż większość jest naprawdę fajna). Gdyby grał więcej w filmach typu "Za linią wroga" to by było naprawdę zacnie ;p

sylwiax

GENIALNY KLAN!!!!Genialna rola. Kocio-kwik:)

chimera_magnes

Wszystkie filmy Wesa Andersona.

sylwiax

W Marley&Me bardzo podobało mi się to, jak grał i uważam, że ten film z nim warto obejrzeć :)

sylwiax

widziałam z nim głównie komedie i najbardziej podobało mi się Polowanie na druhny! świetny film, zawsze się na nim śmieje :), idealnie poprawia mi humor :d

sylwiax

zdecydowanie "Polowanie na druhny". Pozniej "Poznaj mojego tatę" ;d ;p

sylwiax

Bardzo go lubie ale pomimo to widziałam nie wiele filmów z jego udziałem, ale bardzo podobała mi się jego rola w "Polowanie na druhny" był tam genialny :)

sylwiax

Marley i ja! Wilson genialny, a film też naprawde na poziomie (i to wcale nie komedia romantyczna!)

sylwiax

Ja również dołączę do większości i napiszę że Marley i Ja (naprawdę wspaniała kreacja Wilsona oraz Jennifer Aniston. Chociaż za innymi komediami też przepadam Kowboy z Szanghaju, Rycerz z Szanghaju, Ja szpieg, Starsky i Hutch, Ja ty i on. Ale jak napisałem na początku moim zdaniem najlepiej wypadł w Marley i Ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones