The Killers

10
1 ocena gry aktorskiej
powrót do forum osoby The Killers

kapitalny zespół...superpołączenie rockowej muzy z syntezatorami :)

Starfucker

Ojj... zgadzam się... ;] Ich kawałki po prostu wymiatają! xD a najlepszy utwór to moim zdaniem "Mr. Brightside" i "Smile Like You Mean It" :P
'`'`'`'`'`'`'`'`'`'`'`'`'`'`'` '`'`'`'`'`'`'`'`'`'`
Pozdrawiam wszystkich fanów The Killers ;]

lentilha

No i jeszcze "On top", " Jenny was a friend of mine" i "All these things I've done" również pozdrawiam !!! :)

herka312

"Mr Brightside", " Jenny was a friend of mine" i "All these things I've done". Dodam jeszcze "Andy, You're A Star". Dolaczam sie do pozdrowien:)

zgelka

Oni mają naprawde tak mało fanłów?? Tylko 14 głosow!!! Jak mozena ich nie lubic...

zgelka

Kochaaaam The Killers!!!!!!!!! Genialni są!
moje ulubioneeee:
Mr.Brightside
Read my mind
River is wild
All these things that i've done
Somebody told me

użytkownik usunięty
TheEmpyrean

Ja najbardziej lubię "Uncle Johnny", "This River is wild" i "When you were young".

Fajne jest też Somebody told me :D

Starfucker

Jak miło widzieć, ze nie jest się samotnym fanem...
z drugiej strony trocje mnie zdziwiło to 14 glosow... tak malutko :(

najlepsza je Wen You Were Young, For Reasons Unknown, Bones, Bling... :D
ogolnie bardziej podoba mi się Sam's Town, ale pierwsza tez jest świtna :)
Pozdrawiam :)

tanczaca_elizabeth

jeszcze:


ANDY, YOU'RE A STAR!!!

ten tekst jest kapitalny
Andy, yuo're a star...
in nobody's eyes, but mine..

TheEmpyrean

Co tu gadać, wszystkie ich piosenki są rewelacyjne! Obie płyty są genialne - w różnym stylu, ale tak samo świetne :) Moje ulubione kawałki to "Mr. Brightside", "Jenny was a friend of mine", "Bling" i "Bones" :))

Pozdrawiam
Jigsaw . ! xP

użytkownik usunięty
Pomyluna

"This River is Wild" - i czego chcieć więcej? :)))
Póki co, The Killers ma wyśmienitą dyskografię, każdy utwór świetny.
Pozdrawiam.

Starfucker

ZABóJCZO świetny zespół, dawno już nie słyszałam równie dobrej muzyki. No, może równie dobrej to tak, ale wybiórczo, bo mało która grupa ma tak równy, wysoki poziom. Niemal wszystkie piosenki Killersów są doskonałe, a to rzadka sztuka, bo jeden fajny przeboik w życiu to każdy może machnąć.
Nie chcę pisać wobec tego o moich ulubionych kawałkach - musiałabym wymienić ponad połowę Killerowych utworów :) BTW, słuchaliście już "Sawdust"? To nie do końca nowa płyta, raczej swoista składanka, więc z poziomem jest już różnie;) ale i tak można znaleźc kawał dobrej muzy.

krikra

Dla mnie The Killers to odkrycie ostatnich kilku miesięcy, namiętnie katuje kawałki Bones, For Reasons Unknown, Read My Mind, ale cała ich dyskografia daje rade...
Nie wiem czy ktoś inny tak udanie potrafi balansować na granicy śpiewu a rzępolenia, bo chłopaki słuch muszą mieć absolutny żeby tak dziwne dźwięki zgrać z gitarą perkusją i syntezatorem....

scourge33

Killersów odkryłam niecały rok temu i od tego czasu nie mogę przestać słuchać;)Jeden z moich ulubionych zespołów.Ulubione:When you were young,mogę słuchać w nieskończoność,Read my mind,Mr Brightside,Bones.

_malena_

Niesamowity, ambitny zespół, indie w najczystrzej postaci :)

Byłam mile zaskoczona, kiedy jakiś czas temu kawałek 'All These Things That I've Done' usłyszałam w reklamie Nike :)

aarrivederci

Human - świetny kawałek

Starfucker

Zgadzam się w 100% z założycielem tematu;)
Najlepszy zespół na świecie... oczywiście wg mnie:P

użytkownik usunięty
Starfucker

UWIELBIAM!!!UWIELBIAM!!UWIELBIAM!!!x nieskończoność!!! Ukochany zespół!! Po prostu geniusze!!! Pozdrawiam wszyyyyyystkich fanów;]

użytkownik usunięty

Somebody told me :D

Starfucker

to mój ulubiony zespół!!! niestety teraz robię sobie przerwę a Brandon zaczyna solową karierę, ale mam nadzieję, że szybko wrócą do nas z nową płytą i przyjadą do Polski, wtedy napewno wybrałabym się na ich koncert

natala576

może Brandon przyjedzie promować płytę :)

_bateman

raczej w to nie wierzę ;) takie rzeczy to nie w polsce ;P

Starfucker

Świetny zespół (tylko co robi na ..FilmWebie? ;) Doskonałe połączenie muzy gitarowej z melodyjkami z syntezatorów. Prawie wszystkie kawałki mają świetne, ale najbardziej uwielbiam "Spacemana" - i rzecz jasna, video do tej piosenki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones