Tiffany Haddish

Tiffany Sara Cornilia Haddish

6,5
2 762 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tiffany Haddish

Większego dna już dawno nie widziałam, czy nie mógł ktoś z nią fonetycznie przećwiczyć imion i nazwisk osób nominowanych? TRAGEDIA!!! Biedny Serkis, dla osoby tak utytułowanej i uznanej w środowisku to musiał być koszmar stać obok takiej chodzącej żenady. Czy ta pani jest członkiem Akademii?!

tolerancja91

Nie wspominając o jej zachowaniu, poruszaniu się. Miało byc zabawnie, wyszło żenująco..

tolerancja91

Nie dość, że nie potrafiła wyczytać nazwisk, to jeszcze spowalniała to ogłaszanie nominacji robiąc bekę z każdego potknięcia językowego z minutę. Aż mnie nerwy ponosiły.

tolerancja91

Na gali osiągnęła znów najwyższy poziom żenady. Miałam nadzieję, że po nominacjach Akademia pójdzie po rozum do głowy, ale jednak nie. Musi mieć dobre kontakty, bo nie błyszczy intelektem, nie ma dobrego poczucia humoru ani dobrego smaku i wyczucia chwili, nie zagrała też porządnej roli. Kim jest, skąd się wzięła?!

tolerancja91

Okej, chyba wszyscy macie kije w czterech literach...Tiffany to nowa twarz komedii w usa, naprawdę wyluzowana i prawdziwa kobitka. Większość uważa, że razem z Mayą były jedynymi zabawnymi prezenterami na gali. Niektórzy mówią już o tym, że Tiffany poprowadzi ją za rok. Czasami mam wrażenie, że na filmwebie jest strasznie dużo osób, które mają problemy z osobami o ciemniejszej karnacji....

valsmia

nie mam żadnego problemu z osobami o ciemniejszej karnacji... prawdę mówiąc, to ta kobieta ma jakiś problem z osobami o jaśniejszej karnacji, a do tego jej poczucie humoru jest zwyczajnie prostackie i chamskie, ale może takie też poczucie humoru ma większość społeczeństwa (wystarczy popatrzeć, na które filmy w Polsce sprzedaje się najwięcej biletów)

tolerancja91

tolerancja - nie bylas w stanie wymyslic bardziej orginalnego nicka ?? czym ta twoja tolerancja sie przejawia ??a moze chcesz zaakcentowac swoja przynalzenos do jakie grupy ?? tolerujesz grupy z ktormi sie nie zgadzasz?? czy probujesz na sile przekonac kogos do tolerowania ludzi ktorzy nie toleruja tych co ich nie toleruja??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tolerancja91

Widać że zdolność googlowania się zatraciła, wyparta uprzedzeniami i hejtem. Tiffany jest popularną stand-uperką, ale też producentką i pisarką, udziela się charytatywnie i pomaga mniej uprzywilejowanym osobom z branży. Na netflixie jest kilka show wyprodukowanych i prowadzonych przez nią, między innymi "They ready" gdzie korzystając ze swojej popularności oddaje scenę koleżankom z branży, którym jest trudniej, również białym więc argument o jej rzekomym uprzedzeniu do białych osób jest absurdalny. Ojciec próbował zabić ją i matke, w wypadku w ktorym matka doznała poważnego urazu mózgu i straciła zmysły, Tiffany przez lata zajmowała się rodzeństwem i matką, pomimo ciągłej przemocy i biedy. Potem trafiła do domu dziecka, a w przemyśle rozrywkowym zaczynała od zera i bez związków z wysoko postawionymi osobami. Warto pomyśleć dwa razy zanim się kogoś obrzuci błotem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones