PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832764}

Loki

7,6 35 138
ocen
7,6 10 1 35138
6,7 13
ocen krytyków
Loki
powrót do forum serialu Loki

Osobiście nie mogę się doczekać, bardzo lubię Toma,to świetny aktor.

ocenił(a) serial na 8
alibaba_4

Jestem ciekawa co wymyślą. Chętnie ponownie zobaczę Toma w roli Lokiego. Jakkolwiek czekam też na jakieś nowe role Hiddlestona.

alibaba_4

Czekam. Moja ulubiona postać z Marvela i jeden z ulubionych aktorów, więc musieliby się postarać, by mnie zawieść. ;)

alibaba_4

Dla mnie jest obojętne o czym będzie ten serial. Byle tylko nie zrobili jakiegoś wątku miłosnego wokół głównego bohatera, bo zniszczyłoby to postać Lokiego, a już szczególnie tego ,,złego" Lokiego z ,,Avengers".

StormbornTargaryen

Loki był zły w Avengers 1, w Thorze 2 już taki nie był, a w Thorze 3 i w A3 był nawet po dobrej stronie. Zasadniczo mitologiczny Loki też był taki "niezdecydowany"

fastbyte

Bo Loki nie jest zły. On jest... skomplikowany. W mitologii, bogowie sami byli winni i odpowiedzialni za to, jak później potoczyły się jego losy. Uwielbiam jego postać zarówno tą mitologiczną, jak i marvelowską :P Każde jego przedstawienie jest odmienne, niemniej każde zachowuje coś z wersji mitologicznych i jest wyjątkowe :)

ocenił(a) serial na 9
StormbornTargaryen

No Ja nie wiem, czy czegoś takiego właśnie nie zrobili

StormbornTargaryen

no i wykrakałeś :P

Vitcher

ale musisz przyznać, że ze wszystkich wątków miłosnych jakie można wymyślić dla Lokiego zakochanie się w samym sobie jest najlepszym wyjsciem xD

alibaba_4

ogolnie seriale na podstawie gry zawsze sa jakąs tam niepewnością

znerwicowany

To będzie najlepszy serial mcu, ale szkoda że na Disney +

ocenił(a) serial na 7
Piotr_Mankowski

Trailer jest mega

ocenił(a) serial na 10
alibaba_4

jutro premiera :P

Skold

Omg ale kwas

ocenił(a) serial na 8
alibaba_4

wprawdzie zazwyczaj nie oglądam tego typu bajek, ale..... tym razem wciągnęło mnie - i to chyba na dobre (tak to jest z tym "wprawdzie" i zazwyczaj")
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 2
alibaba_4

Bardzo czekałam na ten serial i bardzo się nim zawiodłam. Właśnie obejrzałam trzeci odcinek i krótko mówiąc nic specjalnego.

angeles

gdzie obejrzeć ?

ocenił(a) serial na 2
GavronPL

Mam wykupiony roczny abonament Disney+.

angeles

oki fajnie, ale na stronie D+ nie ma możliwości rejestracji :(

ocenił(a) serial na 2
GavronPL

Ja nie mieszkam w Polsce :-)

angeles

Wszystko wyjaśnione ;) Dziękuję za info :D

angeles

Nuda owiana tajemniczą nudą.

GavronPL

Filman.cc

ocenił(a) serial na 7
alibaba_4

Po trzech odcinkach...Jest ok, ale na pewno nie jest to produkcja do której będę wracał (tak jak i do żadnego serialu Marvela). Hiddleston fenomenalny i to on "ciągnie" serial.

ocenił(a) serial na 7
dead_fw

Mega rozczarowanie. Serial na 6 odcinków a oni mają czas na zapychacze. Sama świetna gra Toma nie wystarczy. Musi być jakaś fabuła, musi być akcja a tu jest nuda. Do tego mało postaci z Marvela.

Motyw podrózy w czasie zmarnowany. Niewykorzystany potencjał. Aż prosiło się o podróż do Asgardu w czasach prime Odyna.

ocenił(a) serial na 7
Marcin5800

Wiesz, ja już śledzę Marvela z przyzwyczajenia. Dla mnie wyprztykali się po "Endgame". Lubię to uniwersum, ale już praktycznie bez jakiegoś większego hype'u. Wracając do serialu, zostały 3 odcinki (najnowszego jeszcze nie widziałem) i nie mam jakichś wielkich oczekiwań.

ocenił(a) serial na 3
alibaba_4

Jak narazie 3/10. Fabuła Mnie nie przekonuje, teksty na poziomie podstawowym, ubiór aktorów to jakiś niskobudżetowy żart, lokacje niby jest ich wiele ale są średnie a baza strażników czasu wygląda jak coś z poprzedniej epoki(powinna tutaj być pełna futurystyka). Sceny walki tragiczne, bujająca kamera, zero finezji. Moce Lokiego tutaj kpina to jest pół bóg a nie jakiś chłopek parobek który od jednego uderzenia pałką zostaje znokautowany. Brakuje logiki oraz balansu, wszystko opiera się na powielonym schemacie podróży w czasie co świadczy o tym że scenarzyści nie mają od paru ładnych lat pomysłu na już nie mówię nową ale ogólnie na zwykłą fabułę. Dobór aktorów też mógłby być lepszy pomijając fakt że obowiązuje poprawność polityczna w kinomatografi i są narzucane restrykcje odnośnie zatrudniania większej ilości ciemnoskórych osób płci żeńskiej, przez co serial traci na jakości ponieważ oglądamy coś z przymusu a nie coś w czym ktoś jest dobry. Lokiego charakterystyka wypada poprawnie aczkolwiek jest wiele niedociągnięć które sprawiają że postać wydaje się być nudnawa.

ocenił(a) serial na 7
DenPosten

"zatrudniania większej ilości ciemnoskórych osób płci żeńskiej"... Ja pier... e, następny. Coś masz do ciemnoskórych osób płci żeńskiej? Są gorszymi aktorami od jasnoskórych osób płci męskiej, czy po prostu uważasz ich za podludzi? XXI wiek, niby środek Europy. Biedne z Ciebie stworzenie...

ocenił(a) serial na 3
PanKotlecik

Widze że problemy z kopułą z Twojej strony są i to duże. "Są gorszymi aktorami od jasnoskórych osób płci męskiej" - uważam że angaż powinni dostawać zdolni a nie Ci "urodzeni" w ciemniejszym kolorze. Z reguły są gorszymi aktorami ponieważ średnia inteligencja rasy negro jest niższa od naszej. Obecenie w Hollywood nieliczy się talent i wiedza."XXI wiek, niby środek Europy." - non właśnie niby Swiat idzie do przodu a takie prymitywy jak Ty i lewacy z zachodu go psują. "Biedne z Ciebie stworzenie" - no właśnie ten Swiat upada przez takich jak Ty dlatego taka bieda jest.

ocenił(a) serial na 7
DenPosten

"średnia inteligencja rasy negro jest niższa od naszej" i co tu komentować? Miałem rację, uważasz ich za podludzi.

ocenił(a) serial na 3
PanKotlecik

Srednia inteligencja rasy żółtej jest wyższa od bałej i też uwarzam ich za podludzi ?! Matoł z Ciebie i tyle w temacie

ocenił(a) serial na 7
DenPosten

Z tego co napisałeś, to chyba tylko białych mężczyzn tolerujesz. Ok, niektórzy tak mają...
Może i matoł że mnie, ale przynajmniej wiem jak się pisze uważam...

ocenił(a) serial na 3
PanKotlecik

Robiąc błędy ortograficzne przy szybkim pisaniu a pisanie głupot to jest pewana różnica przy której wszystkie moje grzechy zostaną odpuszczone a Twoje nigdy

PanKotlecik

To co DenPosten pisze jest prawdą, choć pisze on to w nieco ksenofobiczny sposób. Azjaci mają średnio wyższe IQ od białych, a biali od czarnych i jest to fakt, który możesz zweryfikować w Google. Faktem jest również, że w castingach jest konieczność sztucznego zwiększania zróżnicowania płci i koloru skóry i nie dostanie się do filmu dajmy na to 5 najlepszych aktorów/aktorek niezależnie od koloru tylko np 2 najlepsi biali, 2 najlepsi czarni i 1 pochodzenia azjatyckiego.

ocenił(a) serial na 9
PanKotlecik

Ten typ to rasista. Wystarczy spojrzeć na jego oceny.
Ciekawe czy obejrzy ostatni odcinek sezonu. Jeśli tak to stara będzie musiała mu nagotować bigosu na uspokojenie.

ocenił(a) serial na 3
Kicka996

"Ten typ to rasista" - oczywiście że tak , każdy człowiek na Ziemi jest rasistą. "Wystarczy spojrzeć na jego oceny"- są obiektywne i sprawiedliwe , jaki film taka nota. "Ciekawe czy obejrzy ostatni odcinek sezonu" - obejrzany, może być(5/10) aczkolwiek cała ta niepotrzebna gadanina i kolejny raz murzyn jako obrońca MCu Mnie nie przekonuje. "Jeśli tak to stara będzie musiała mu nagotować bigosu na uspokojenie" - fakt czasem jak oglądam głupie serialiki a mam duże oczekiwania to robię się nie spookjny. Sam sobie gotuję więc pudło.

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 5
DenPosten

DenPosten po cholerę dyskutujesz z niedorozwojami ? Przecież to tak jakbyś pisał do ściany i po co ci to? Jeszcze zrobią z ciebie tutaj rasistę albo zniżą cię do swojego poziomu inteligencji. Ja wiem że trzeba walczyć z głupotą, ale bez przesady. Napisać swoje i tyle, a oni niech z tym żyją i sobie tupają nóżkami. Co do Lokiego i całego serialu obejrzałem wszystkie odcinki i słabizna. Z drugiej strony nie ma co się dziwić Disney robi filmy dla dzieci, więc nie oczekuj po tym jak przejęli studio marvel że będzie lepiej. Wręcz przeciwnie będzie coraz gorzej, a kolejny serial jest tego dowodem. Kolejna część deadpoola również to czeka. Co do poprawności, to nie ma co z tym walczyć, nawet mnie nie dziwi że z Kanga Zdobywcy zrobili murzyna, albo że z Lokiego zrobili biseksualistę. Taki jest teraz świat głupota i nieodpowiedzialna podejście do tolerancji robią swoje. Cieszmy się normalnością jak najdłużej, bo za jakiś czas i to zniknie, np wolność wypowiedzi i myśli. Bo debile tacy jak na tej stronie zdominują życie publiczne i będą piętnować tych co nie myślą jak oni. To że ludzie cofają się w rozwoju jest nieuniknione, nawet znana mi osoba wykształcona z tytułem ma takie same zdanie. Małe grupki społeczne tak zdominowały i taką siłę sprawczą mają nad normalnymi i inteligentnymi ludźmi że szkoda gadać. A pseudonaukowcy i politycy tylko im przyklaskują robiąc z ludzi debili, a z tolerancją tak polecieli że niedługo biali będą mniejszością, a pedofilia i inne odchyły zostaną uznane kiedyś za orientacje czy coś normalnego, bo trzeba ludzi tolerować. Z tym się wiąże nieodpowiedzialna wolność i tolerancja, a bogaci i wpływowi ludzie się będą cieszyć i na tym zarabiać. A motłoch będzie ze sobą walczyć. :) Nic do ludzi nie mam, ale te ciągłe wciskanie na siłę czarnoskórych czy homo do filmów jest męczące, tym bardziej gdy chodzi o odgrywanie jakiejś znanej nam postaci i nie ważne czy fikcyjnej czy historycznej, musi tam być czarny i niema to nic wspólnego z talentem. Wrzucamy do filmów ludzi którzy do nich nie pasują, tylko dlatego by wspierać mniejszość, mimo że Afroamerykanie czy Azjaci nie mają nic wspólnego z naszą kulturą i etnicznością. Mimo wszystko nie ma co na ten temat rozmawiać na forum związanym z tematyka filmową itp., to jest zbyt ciężki temat dla wielu użytkowników tej strony, by mogli to zrozumieć, gdzie same ich komentarze o tym świadczą i nie piszę tego w żaden sposób z wyższością w stosunku do innych, nie uważam się za alfę i omegę, ale trzeba być debilem by nie zauważyć pewnego i oczywistego zjawiska jakie zaczęło od wielu lat występować w społeczeństwie, to są tak proste rzeczy do zauważenia. To tyle z mojej strony i wybaczcie że tak mało o samym filmie napisałem. Pozdrawiam myślących. ;)

ocenił(a) serial na 5
alibaba_4

Masakra. Totalnie się zawiodłem!

ocenił(a) serial na 8
alibaba_4

mi się podoba, bo... nie lubię Avengers. na szczęście ten serial jest bardziej sci-fi niż fantasy i ma mało wspólnego z bajką o Avengers. pomysł na fabułę ewidentnie zaczerpnięty z mojej ulubionej książki Asimova "Koniec Wieczności".

ocenił(a) serial na 1
alibaba_4

Co myślicie o serialu? Hm. Niech będzie coś pozytywnego. Miło, że w serialu "Loki" pojawia się też Tom Hiddleston, który wcześniej grał Lokiego. No. I tyle.

ocenił(a) serial na 9
alibaba_4

Pierwszy sezon 9/10, Jako serial Marvela jest na pierwszym miejscu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones