Loki (2021-2023)
Loki: Sezon 2 Loki Sezon 2, Odcinek 6
Odcinek Loki (2021-2023)

Doniosła misja

Glorious Purpose 59m
9,1 1 361
ocen
9,1 10 1 1361
Loki
powrót do forum s2e6

Oficjalnie Loki ma lepszy character development od Tony’ego Starka. To, jak daleko zawędrowaliśmy z tym bohaterem, jest wręcz nieprawdopodobne. God of mischief poświęcający się dla całego multiverse. Nie powiem, poleciała mi kilkukrotnie łezka.

ocenił(a) serial na 10
COLEWORLD_type

Zawsze pragnął zasiadać na tronie, a otrzymał go dopiero wtedy, gdy tego nie chciał. Poetic.

COLEWORLD_type

To było takie mocne zakończenie! Też nie mogę się nadziwić, jak długą drogę przeszedł. I zdobył to, o czym kiedyś marzył, przez co został sam; teraz gdy chciał tylko być z ludźmi, którzy go rozumieli. Dawno nie byłam tak poruszona przez film MCU. Genialne zakończenie.

ocenił(a) serial na 7
COLEWORLD_type

Ogólnie sezon dobry. Miał lepsze i gorsze odcinki, ale finałowy jest wybitny. Odważyłbym się stwierdzić, że ten odcinek, to najlepsza rzecz, jaką Marvel stworzył.

COLEWORLD_type

Bez kitu mam podobne odczucia. Ludzie się jarali Strażnikami vol 3, ale tak naprawdę dojrzały jest Loki i to życie, losy i przemiana tego bohatera jest nr 1 dzięki temu serialowi. Z tym, co wyżej napisaliście - totalnie się zgadzam, chociaż bardziej poruszył mnie finał pierwszego sezonu, drugi jest po prostu gorzki, ale wielki.

ocenił(a) serial na 10
heavygunner

Guadriansi są tak samo dobrzy tylko w innej kategorii. To są zdecydowanie dwie najlepsze rzeczy w MCU.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones